SG Černošice – SG Husinec Řež

Dvě různé půle

Fotogalerie

Od našeho hrajícího reportéra pana Fouse: Je dobrým společenským zvykem oplácet příjemnou návštěvu. Tak jsem se druhou červnovou sobotu poprvé vydali mimo náš okres a putovali až na hřiště Husinec – Řež. Po příjezdu na místo dějiště zápasu jsme museli konstatovat, že hřiště, které je umístněné kousek od pravého břehu Vltavy je nádherné. Včetně na kopečku umístněné hospůdky a počasí, azuro a 30 stupňů.

Konstatování že jsme opět neprohráli, je už obehraná (ale pěkná) písnička. Takže raději něco k zápasu: bylo nás pouze deset do hry, ale soupeř nám půjčil hráče jménem „MIGEL“ a stav na ploše se tím vyrovnal. První půle nám vyšla náramně a bylo z toho pohodlné vedení 5:0. Což zajistil i famózní Jedleho zákrok v prvním poločasu, kdy po samostatném úniku soupeře vystihl směr střely a pravou nohou míč vyrazil. Ve druhé půli jsme i díky vysokému vedení ztratili koncentraci a soupeři tak dovolili korigovat na konečných 5:3. I když šancí bylo opět dost, lehkovážně jsme je zahazovali.

Co říci na závěr? Za sebe musím konstatovat, že zázemí včetně okolí má soupeř nádherné.