Turnaj Admira

Němci zase vyhráli…

Fotogalerie

V sobotu, 30. června jsme se účastnili již po třetí mezinárodního turnaje starých gard. Tentokrát jsme hráli na umělce v areálu Admiry Kobylisy. Počasí bylo ideální, slunečné, ale ne horké. Mimo nás se turnaje ještě účastnily týmy českého ČIPEXu a německého týmu SV NEUBURGER od Rostocku. Hrálo se systémem každý s každým, dvoukolově po 30 minutách.

První zápas jsme hráli proti Němcům. Hned ve 4 minutě jsme mohli jít do vedení, ale Krauzík trefil jen tyč odkryté branky. V zápětí nebezpečně vystřelili po brejku Němci, ale Jedla vyrazil na roh. Hra se střídala nahoru dolů, šance byly na obou stranách a rozhodla až minela Karla štiky, který asi 5 minut před koncem namazal Němcům hlavou na gól. Nic víc se již nestalo, takže prohra 0:1.

Hned další zápas jsme hráli proti ČIPEXu. Ten jsme suverénně přehrávali, a tak jsme po gólech Rogera a Emila Šefary vyhráli 2:0. Následovala pro nás jednozápasová pauza, ve které jsme sledovali jednoznačné vítězství německého týmu nad ČIPEXem v poměru 3:0. Do dalšího zápasu jsme vstupovali s odhodláním porážku Němcům vrátit. Po několika šancích na obou stranách se nám podařilo dát gól, když se prosadil mladý nadějný Petr Cipra. Vedení jsme však ztratili, když tentýž hráč neudržel při rohu Němců protihráče, který zblízka zavěsil. Zápas skončil konečnou remízou 1:1. Do posledního zápasu jsme vstupovali s vědomím, že výhrou potvrdíme konečné druhé místo. Což se také stalo, když jsme dali první gól, kde chybu z prvního zápasu napravil Karel Štika gólovou přihrávkou na Emila Šefaru. Pak jsme si sice vybrali slabší chvilky, za které nás soupeř potrestal vyrovnávacím gólem, ale hned vzápětí, skoro z rozehrávky, se prosadil druhý z bratrů Šefarů, Matúš. Dlužno podotknout, že to, co naši útočníci v tomto zápase nedali, bylo neuvěřitelné…!!! A tak jsme se protrpěli k vítězství 2:1, což znamenalo konečné druhé místo oceněné pohárem. V posledním zápase vyhráli opět Němci nad ČIPEXem 3:0.

Nakonec jsme konstatovali, že až na posledních 15 minut v posledním zápase, jsme si na tomto turnaji výborně zahráli.

Sestava: Jedle, Fous, Štika, Rudla, Franta Kupka, Zdenek Brabec, Zelí, Matúš a Emil Šefarové, Péťa Cipra, Honza Freedom, Martin Kraus, Roger.