SG VŠENORY versus SG ČERNOŠICE 5:5/1:3/

Když jsme spatřili, co všechno za hráče všenorský proti nám všenorští vytáhli, viděli jsem osud zápasu černě. Zvláště, když nám naopak scházely některé opory jako Zelí, Brvča, Dan B, Matúš atd.

Do zápasu jsme ale vstoupili velice dobře, asi po 20 minutách jsme vedli 3:0! (branky: Moni, Kupka, Růža) Do půle snížil soupeř Chroustem na 3:1.

Ještě musím zmínit, že už kromě hrajícího básníka (F.KUPKA) už máme i hrajícího fotografa (H.ŠERCL, za sebe musím říct, že své role hráče se zhostil poměrně dobře)

Druhá půle přinesla hodně našich šancí, samozřejmě nevyužitých. Soupeř z toho těžil a v poslední minutě po rohu vyrovnal na konečných 5:5.

Já ale myslím, že remízu bereme.

Sestava

Jedle

M.Krčil, Fous, Š.Čenský, F.Kupka

H.Šercl, Miloš J, Moni + syn, Karel Š.

Růža, Roger

střelci branek: Moni 2x, Roger 1x, Růža 1x, F.Kupka 1x.

rozhodčí: O. KUTINA

Zápas byl hrán jako součást oslav narozenin (55) hráče Všenor P.Hanžlíka, spoluhráče Fouse a Karla Š z Cindy Fernetu.

Ještě malá zmínka 8.12 .2018 proběhl pinčes. Pod Lesem.Akci oganizoval Fous a Tomáš K. A vítěz kupodivu „hrající fotograf“ Honza Šercl – ještě jednou gratulujeme.